O Mnie

Nazywam się Marzena Gasek.

Jestem właścicielką pracowni Maestro Studio Design. Od 2017 roku zajmuję się projektowaniem wnętrz domów, mieszkań oraz pojedynczych pomieszczeń.

Moją misją jest ułatwienie ułatwienie klientom wejścia w świat urządzania swojego (często pierwszego) mieszkania.

Lubię słuchać ludzi. To dla nich tworzę wnętrza, i to ich marzenia są dla mnie najważniejsze. Zawsze staram się dopasować swoją wizję wnętrza do tego, co słyszę od klientów. Uwielbiam też spędzać czas twórczo, wymyślając coraz to nowsze koncepcje wnętrza. Jednocześnie kocham ład i porządek. Artystyczny nieład panuje u mnie tylko przez chwilę..Później wszystko organizuję, rozpisuję i planuję w najmniejszych szczegółach.

Projektowanie wnętrz to coś, co pozwoliło mi połączyć te trzy ważne dla mnie aspekty, czyli: relacje z ludźmi, kreatywność i organizacja.

A prywatnie?

Jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców, którzy mnie inspirują. To dzięki nim projektowanie przestrzeni z myślą o najmłodszych nie jest mi straszne.

Jestem partnerką Pana Maestro, który wykańcza…wnętrza oczywiście 🙂 To dzięki niemu mam dostęp do wiedzy praktycznej z pierwszej ręki, a moje pomysły są na bieżąco konsultowane z fachowcami.