zaplanuj wydatki na remont

Sprawne urządzanie mieszkania zawsze jest sporym wyzwaniem. Pamiętaj, że nie jesteś w stanie przewidzieć wszystkiego, ale im lepiej się przygotujesz, tym większe szanse na udaną realizację.

Przygotowałam dla Ciebie gotowy wzór budżetu, dzięki któremu w prosty sposób zaplanujesz wydatki na remont. Tabela Jest w pełni edytowalna. Uzupełnij ją według własnych wytycznych i zobacz, jak będą kształtować się wydatki na remont twojego mieszkania lub domu. Arkusz przelicza wersję z wyposażeniem droższym oraz tańszym, a także pokazuje średnią cenę wykończenia mieszkania za metr kwadratowy.

budżet na remont

WZÓR ROZPLANOWANIA BUDŻETU NA REMONT

EDYTOWALNY ARKUSZ

Zgoda(wymagane)

piękne i wygodne mieszkanie

Dlaczego dobrze zaplanowany układ funkcjonalny jest tak ważny?

Każde mieszkanie, lub dom posiada JAKIŚ układ funkcjonalny. To, czy jest on lepszy, czy gorszy, zależy od potrzeb mieszkańców. Dlatego tak ważne jest, aby jak najbardziej świadomie zaplanować rozmieszczenie mebli i sprzętów w swoim wnętrzu.

Dzięki tym planszom z rysunkami 2D, będziesz w stanie w łatwy i przyjemny sposób zaaranżować przestrzeń na rzucie.

Dostosuj mieszkanie do siebie, a nie siebie do mieszkania!

UKŁAD FUNKCJONALNY

Plansze pomocnicze

Marzena Gasek

Zajmuję się projektowaniem wnętrz domów, mieszkań oraz pojedynczych pomieszczeń. Pokazuję, jak może wyglądać wymarzone mieszkanie, wpieram w podejmowaniu decyzji remontowych i pomagam rozsądnie zaplanować budżet na wykończenie wnętrz.