METAMORFOZA WNĘTRZA

ze spotkaniem online

Twoje mieszkanie wymaga odświeżenia?

 • masz wrażenie, że Twoje mieszkanie jest jakieś… puste, zimne lub smutne?
 • chcesz dodać przytulności do swoich wnętrz, ale..
 • masz problem z dobraniem odpowiednich produktów i kolorów?
 • boisz się, że zrobisz coś źle i potem będziesz żałować ?
 • a może właśnie szykujesz się do remontu mieszkania i potrzebujesz skonfrontować swoje pomysły ze specjalistą?

POMOGĘ CI W METAMORFOZIE TWOJEGO WNĘTRZA!

konsultacja online projektowanie wnętrz rzeszów

Co zyskasz?

 • Dowiesz się jakich błędów uniknać, co możesz zrobić inaczej i lepiej,
 • Zaoszczędzisz mnóstwo czasu i zbędnych wydatków podczas urządzania
 • Podpowiem Ci, jak zabrać się za policzenie kosztów metamorfozy aby nic Cię nie zaskoczyło
 • Dowiesz się co dokładnie zrobić, aby poprawić wygląd wnętrza Twojego mieszkania.
 • Uzyskasz  wymarzony efekt WOW we własnym mieszkaniu!

Dla jakich wnętrz przeznaczona jest ta usługa?

Oferta usługi „Metamorfoza wnętrza”, przeznaczona jest dla pojedyńczych pomieszczeń lub całych mieszkań, o powierzchni nie przekraczającej 80m²W przypadku większych przestrzeni, prosze o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

METAMORFOZA WNĘTRZA

697 zł

JAK WYGLĄDA METAMORFOZA?

etapy współpracy

1

Rezerwacja terminu

Po dokonaniu zakupu Metamorfozy wnętrza, skontaktuję się z Tobą w celu umówienia terminu spotkania. Możesz wybrać dokładną datę i godzinę, która Ci odpowiada.

Kiedy zdecydujesz jaki termin będzie dla Ciebie najdogodniejszy, wystarczy potwierdzić termin w mailu lub telefonicznie. 

Na skorzystanie z usługi Metamofroza wnętrza masz 2 miesiące od daty zakupu.

 

2

Wywiad

Zaraz po zakupie usługi, dostaniesz ode mnie formularz z pytaniami dotyczącymi Twojego wnętrza.  W formularzu poproszę  Cię o wysłanie informacji na temat wnętrz do analizy (np. rzut mieszkania, zdjęcia, opis problemu z którym się zmagasz, Twoje pytania).

Jest to formularz online, dzieki czemu możesz go uzupełnić i odesłać  w dowolnym momencie.  Abym mogła jak najlepiej przygotować się do spotkania, ważne jest, abyś wysłał formularz minimum 2 dni przed planowanym spotkaniem.

3

Spotkanie online

W wybranym terminie zdzwonimy się na 1-godzinną wideorozmowę, na której omówię wszystkie propozycje, i materiały jakie dla Ciebie przygotowałam.  Dostaniesz ode mnie jasne i konkretne wskazówki dotyczące potrzebnych zmian w mieszkaniu oraz odpowiem na wszystkie pytania, które pojawią się z Twojej strony. 

4

Materiały po spotkaniu

Po naszym spotkaniu otrzymasz ode mnie materiały, które będą pomocne podczas aranżacji mieszkania:

 • Moodboard obrazujący wybrany i omówiony na spotkaniu styl i kolorystykę, w postaci plansz z inspiracjami wnętrzarskimi, które idealnie oddają kliemat, jaki chcesz uzyskać w mieszkaniu. Moodboard jest drogowskazem, pokazującym w jakim kierunku zmierzać z aranżacją.

 • Analiza kolorystyczna indywidualnie przygotowana paleta kolorów dla Twojego mieszkania. To plansza z pletą barw wraz z podanymi dokładnymi odcieniami farb, które pasują do Twojego wnętrza.

 • Notatki z podsumowaniem najważniejszych ustaleń ze spotkania oraz dodatkowymi uwagami

 

CO DALEJ?

dodatkowe usługi

Gotowa lista zakupowa

Lista zakupów, która mieści się w ustalonym budżecie.

Ja wybieram za Ciebie wszystkie produkty i przygotowuję dokładną listę z podanymi cenami, linkami i adresami do sklepów oraz  zdjęciami produktów do kupienia. Ty oszczędzasz czas na przeszukiwaniu dziesiątek sklepów i nie musisz martwić się tym, czy aby na pewno wszystko jest dobrze dobrane.

Dodatkowo, w notatkach dotyczących każdego z przedmiotów do kupienia, opisuję dokładnie gdzie i w jaki sposób ustawić daną rzecz. Dzięki temu unikniesz ciągłego przestawiania przedmiotów i szukania dla nich najlepszego miejsca.

W zależności od Twoich potrzeb lista zakupowa może zawierać wyłącznie dekoracje, ale możesz też skorzystać z pomocy w doborze konkretnych mebli, a nawet mateiałów wykończeniowych, jak np. tapety.

Cena usługi ustalana jest indywidualnie, w zależności od zakresu listy zakupowej.

Dodatkowe ręce do pracy

Jeśli i potrzebujesz dodatkowego wsparcia, jestem w stanie pomóc Ci jeszcze w takich kwestiach jak:

 • zrobienie zakupów z listy zakupowej i transport produktów na miejsce
 • stylizacja na miejscu, czyli ułożenie wszystkich rzeczy w mieszkaniu tak, aby wszystko było dopracowane w najmniejszym szczególe
 • organizacja transportu zarówno nowych mebli jak i wywozu rzeczy niepotrzebnych

Cena usługi ustalana indywidualnie.

Projektowanie wnętrz

 • Rysunek układu funkcjonalego – jeśli w mieszkaniu planowane są większe zmiany, które spowodują inne rozmieszczenie mebli i sprzętów, a Ty  chcesz mieć pewność, że wszystko będzie wygodne i funkcjonalne.
 • Aranżacja z wizualizacjami fotorealistycznymi lub pełen projekt wnętrza – gdy planujesz grubszy remont, będziesz remontować wszystko „od zera”, chcesz zobaczyć efekty wcześniej lub chcesz mieć pewność, że ekipa remontowa wykona wszystko tak, jak należy.

Cena projektów wnętrz ustalana w zależności od zakresu.

Projektowanie wnętrz Marzena Gasek Maestro Studio Design Rzeszów

To co, działamy?

zamów metamorfozę wnętrza

697 zł

Uwaga: Oferta usługi „Metamorfoza wnętrza”, przeznaczona jest dla pojedyńczych pomieszczeń lub całych mieszkań, o powierzchni nie przekraczającej 80m².  W przypadku większych przestrzeni, prosze o kontakt w celu indywidualnej wyceny.

OPINIE

co mówią o mnie klienci

Agata Machowicz
2024-04-20
Pełen profesjonalizm, bardzo trafiony projekt :) Polecam serdecznie!
Piotr O
2023-07-28
Znakomita współpraca zarówno w fazie tworzenia projektu, jak i w fazie realizacji. Znakomite pomysły i wyczucie potrzeb klienta. Bardzo dobry kontakt, otwarcie na sugestie i zwykła ludzka serdeczność i życzliwość. Polecam
Agata Baran
2022-11-10
Z MSD współpracowałam podczas remontu mieszkania, całkowita zmiana aranżacji. Byłam zaskoczona profesjonalnym i indywidualnym podejściem do zadania. Mam wrażenie, że Pani Marzena lepiej wiedziała jaki efekt chce uzyskać niż byłam jej w stanie przekazać ;) Jestem zachwycona i na pewno z całego serca polecam ;).
Balonowa Fotka
2022-11-07
Bardzo owocna współpraca z Panią Marzenką. Miałam wrażenie, że wręcz czyta mi w myślach i szybciutko wszystkie inspiracje przenosi na grunt wnętrz. Zdecydowanie polecam i sama skorzystam z usług jeszcze nie raz. Pozdrawiam!
joanna matys
2022-11-03
Serdecznie polecam Panią Marznę, w pełni profesjonalna i zaangażowana na każdym etapie projektu. Uważnie słucha oczekiwania klientów i projektuje funkcjonalne i klimatyczne mieszkania. W kontakcie bardzo miła i pomocna.

Najczęściej zadawane pytania

Jak technicznie wygląda takie spotkanie online?

Spotkania online oddbywają się za pomocą platformy Google Meet. W dniu spotkania dostaniesz e-mail z linkiem, który umożliwia dołączenie do spotkania. Aby dołączyć do spotkania, wystarczy kliknąć na otrzymany link i zalogować się na swoje konto Google, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami na ekranie. Możesz to zrobić zarówno z komputera stacjonarnego, laptopa jak i telefonu. Pamiętaj, aby mieć dostęp do mikrofonu i kamery na urządzeniu z którego będziesz korzystać.

W razie potrzeby możemy też skorzystać z innych platform, jak Skype  lub Zoom.

W jakich godzinach przeprowadzane są spotkania?

Spotkania online organizuję w dni robocze, w godzinach między 10:00 a 15:00.  W wyjątkowych sytuacjach możemy zorganizować spotkanie w godzinach wieczornych (do ustalenia podczas wyboru terminu).

Czy godzina wystarczy, aby wszystko omówić?

Godzina to zdecywoanie wystarczający czas na omówienie koncepcji aranżacji.  Dzięki temu, że większość informacji dostaję od Ciebie wcześniej w formularzu, nie muszę już tracić czasu na zadawanie podstawowych pytań i omawianie róznych rozwiązań. Wszystko mam przygotowane wcześniej.

Na spotkaniu wykorzystujemy czas w bardziej efektywny sposób – rozmawiamy o konkretach lub odpowiadam na dodatkowe pytania.

Czym Metamorfoza Wnętrza różni się od zwykłej konsultacji?

Usługa „Metamorfoza wnętrza” to nie tylko godzinne spotkanie online. Jest to taki mini projekt koncepcyjny, ponieważ otrzymujesz odemnie indywidualnie przygotowane materiały pomocne w aranżacji wnętrza.

Po tym, jak wyślesz mi informacje dotyczące wnętrza, ja zajmę się opracowaniem koncepcji, przygotuję plansze kolorystyczne oraz Moodboardy. Później, na spotkaniu, zaprezentuję całą koncepcję, omówimy  szczegóły, odpowiem na ewentualne pytania oraz zapiszę wszystkie dodatkowe uwagi, które się pojawią. Po spotkaniu wprowadzę aktualizację, po czym udostępnię Ci plik z gotowymi materiałami.

W jakiej formie dostanę materiały po spotkaniu?

Po spotkaniu dostajesz ode mnie e-mail z załącznikami , w których będą materiały w formatach PDF i JPG:

 • Moodboardy
 • Analiza Palety kolorystycznej
 • Rysunki pomocnicze (np. pokazujące rozkład mebli)
 • Notatki z podsumowaniem spotkania i wytycznymi

 

Co, jeśli proponowane zmiany będą zbyt kosztowne?

Jeszcze przed spotkaniem ustalamy jakim budżetem dysponujesz i ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na metamorfozę. Uwaga! Nawet jeśli nie dysponujesz żadnym budżetem i  nie chcesz wydać na zmiany ani złotówki, pokażę Ci co można wyczarować z tego co już masz. A na pewno coś można! 🙂

Jaką mam pewność, że wszystkie propozycje trafią w mój gust?

Przed spotkaniem przeprowadzę dokładną ankietę, w której opiszesz wszystkie swoje wątpliwości oraz dołączysz inspiracje – lata doświadczenia w pracy nad projektami wnętrz oraz wiedza z zakresu psychologii pozwalają mi dopasować się do każdego zobacz co mówią o mnie klienci w opiniach 🙂

Co, jeśli zastosowanie wszystkich wskazówek okaże się za trudne i to wszystko mnie przerośnie?

Nie ma takiej możliwości 🙂 Podczas współpracy poprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces aranżacji mieszkania.  Dostaniesz dokładne wytyczne.

A jeśli usznasz, że tego potrzebujesz, możesz poszerzyć usługę o dodatkowe elementy, takie jak:

– gotowa lista zakupowa,

– pomoc w stylizacji na miejscu 

– dodatkowa rozmowa online po wprowadzeniu zmian, w celu sprawdzenia, czy wszystko jest ok 😉

Czy można przełożyć ustalony wcześniej termin spotkania na inny dzień?

Tak. Zarezerwowane wczesniej spotkanie można przełożyć na inny dzień – ważne jednak abyś dał mi o tym znać najpóźniej 1 dzień wcześniej.

Czy analizę wnętrza można kupić dla kogoś na prezent?

Oczywiście! Jeśli chcesz zrobić niespodziankę blizkiej Ci osobie, możesz podarować jej „Domową Metamorfozę” – czyli analizę wnętrza online.

Jak ładnie zapakować taki PREZENT? 

Przygotowałam specjalne bileciki, które możesz wydrukować na porządnym papierze, wyciąć i zapakować jak piękną kartkę. Bileciki są dostępne w 2 wersjach: z gotowym tekstem oraz z pustym polem (jeśli chcesz napisać swój własny tekst). 

Jeśli chcesz kupić Metamorfozę wnętrza na prezent, to po zakupie usługi skontaktuj się ze mną mailowo – wyślę Ci gotowe bileciki prezentowe do druku.